Vítám vás na nových internetových stránkách

Vítám vás na nových internetových stránkách

Na začátku listopadu 2013 jsem se rozhodl, že si budu jako freelancer neboli živnostník vydělávat v oborech Public a Media Relations, internetovém marketingu, copywritingu a mediálním zastupování.

Přestože je to už více jak dva roky od té doby, co jsem se začal plně věnovat své nové profesi, stále mně něco chybělo. Ano, byly to internetové stránky, chlouba každého copywritera. Přes veškeré myšlenky a vědomí, „že kovářova kobyla i v tomto případě chodí bosa“, jsem si zhotovil pouze drobnou internetovou vizitku ve WYSIWYG editoru, což bylo nedostačující.

Jednou to přijít muselo. Nyní je to tady a ani to moc nebolelo. Protože jsem už s redakčním systémem WordPress koketoval, chtěl jsem si vyzkoušet, zda bych dokázal vytvořit i webovou prezentaci. Přes veškeré chyby, které díky systému pokus – omyl prostě přijít musely, se práce podařila a já vám představuji svůj nový web www.centralcommunications.cz

I když veškeré mouchy ještě nejsou vychytané, zvlášť ty, týkající se SEO, rychlejšího načítání stránek, HTML kódu atd. rozhodně se jedná o změnu, díky níž budete přesně vědět, co právě dělám. Můžete si také prohlédnout několik mých referencí a realizovaných zakázek. Na rozdíl od konkurence se nebojím uvést ceník služeb, přičemž na rovinu říkám, že jde pouze o orientační údaj, měnící se na základě konkrétní zakázky.

Novinku představuje i rubrika Blog, kde budu vysvětlovat všechny složitosti Public a Media Relations, internetového marketingu a copywritingu. Osobně jsem chtěl tuto sekci nazvat trefným názvem „Pod pokličkou“. Nakonec však vše zůstalo u obligátního blogu. Rozhodně se ale vyplatí, budete-li tuto stránku sledovat. Neskutečně mě totiž baví, dělit se o nové poznatky a informace s dalšími copywritery, píáristy a markeťáky, ale i se zákazníky a laiky.

Těším se s vámi na spolupráci!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *